آشنایی با سالن کنفرانس

اتاق دبل دارای یک تخت دو نفره و یک سرویس بهداشتی و حمام می باشد. تلویزیون LED، یخچال، میز آرایش، کاناپه، چای ساز، کمد دیواری و صندوق امانات شخصی از جمله امکانات این اتاق ها هستند. شما مهمانان عزیز می توانید در تمام محیط هتل از اینترنت پرسرعت وایرلس بهره مند گردید. اگر قصد دارید به همراه خانواده خود به شهر زیبای شیراز سفر کنید، مفتخریم که در هتل رویال شیراز میزبان قدم های سبز شما عزیزان باشیم.

امکانات سالن کنفرانس

دسترسی به سالن کنفرانس هتل رویال شیراز از طریق آسانسور شیشه ای اختصاصی میسّر می باشد. سیستم صوتی، تریبون سخنرانی، پروژکتور تصویری، نور استاندارد محیط و تهویه مناسب هوای سالن، پنجره رو به شمال، سالن اختصاصی پذیرایی از مدعوین و منوی کامل پذیرایی از مهمانان ارجمند شما، بخشی از امکانات سالن کنفرانس هتل رویال می باشد.

نحوه رزرو سالن کنفرانس

به منظور رزرو سالن کنفرانس، می توانید با شماره تلفن 32274357-071 تماس حاصل فرمایید. در نظر داشته باشید، به دلیل حجم بالای درخواست ها جهت رزرو سالن کنفرانس، حداقل از یک ماه قبل از تاریخ مورد نظر خود، نسبت به هماهنگی و رزرو سالن کنفرانس اقدام فرمایید. به منظور پیشگیری از تضییع حقوق خود، قبل از اقدام به رزرو، بخش قوانین هتل را به دقت مطالعه نمایید.

جهت رزرو اتاق می توانید به صورت تلفنی (شماره های 59 – 32274356-071) یا با کلیک بر روی کلید زیر به صورت آنلاین اقدام نمایید.

رزرو آنلاین

نظرات مهمانان