آشنایی با کافه رستوران و باربیکیو

رستوران هتل رویال شیراز با نمایی شگفت انگیز از شهر زیبای شیراز، در طبقه ششم هتل واقع شده است. محیطی آرام، دلنشین به همراه منظره ای رویایی، منوی متنوع از غذاهای ایرانی و خارجی، قطعا لحظات خاطره انگیزی را برای شما سروران گرامی رقم خواهد زد. در این رستوران هر سه وعده ی صبحانه، نهار و شام سرو می گردد. استفاده از رستوران برای عموم آزاد می باشد. همچنین مهمانان عزیزی که در هتل رویال افتخار میزبانی از ایشان را داریم، می توانند به صورت تلفنی از منوی رستوران مطلع شده و سفارش خود را در اتاق یا سوئیت خود تحویل گرفته و میل بفرمایند. همچنین باربیکیوی هتل رویال در طبقه فوقانی رستوران، در فضای باز میزبان شما عزیزان می باشد.

نحوه رزرو میز و سفارش غذا

جهت اطلاع از منوی رستوران و سفارش غذا یا رزرو میز، با شماره ی 32274357-071 تماس حاصل فرمایید. قبل از اقدام به رزرو اتاق، به منظور پیشگیری از تضییع حقوق خود، خواهشمندیم بخش قوانین هتل را به دقت مطالعه فرمایید. استفاده از رستوران برای عموم آزاد می باشد. صبحانه از ساعت 7 تا 9 صبح، نهار از ساعت 1 تا 3 بعد از ظهر و شام از ساعت 8 تا 11 شب سرو می گردد.

جهت رزرو اتاق می توانید به صورت تلفنی (شماره های 58 – 32274356-071) یا با کلیک بر روی کلید زیر به صورت آنلاین اقدام نمایید.

رزرو آنلاین

نظرات مهمانان